O nas

Biuro turystyczne WŁÓCZYKIJ - Grażyna Pawlik istnieje od 1992 roku. Do roku 1997 funkcjonowało pod nazwą „VISITORS”. Posiadamy zaświadczenie o wpisie do Rejestru Organizacji i Pośredników Turystycznych Województwa Lubelskiego nr 184.

Specjalnością Biura jest turystyka dzieci i młodzieży. Corocznie organizujemy ok. 200 wycieczek szkolnych w kraju i za granicą. Na organizowane przez nas kolonie, obozy i zimowiska każdego roku wyjeżdża ponad 1500 osób. Współpracujemy z wyszkoloną, doświadczoną i kompetentną kadrą przewodnicką, wychowawczą oraz medyczną.

W swojej ofercie posiadamy również imprezy dla grup dorosłych: wycieczki dla zakładów pracy, kuligi, imprezy okazyjne połączone z degustacją pieczonego barana, cielaka, prosięcia, dzika. Jesteśmy w stanie zorganizować imprezy w kraju i za granicą w różnej formie i o zróżnicowanym programie, w zależności od możliwości finansowej firmy i jej pracowników.

Do skorzystania z naszych usług zapraszamy również wycieczki spoza Lublina. Dysponujemy bazą noclegową, żywieniową oraz kadrą przewodnicką ze stosownymi uprawnieniami miejskimi na Lublin, Puławy, Kazimierz, Nałęczów, Zamość, Chełm oraz województwo lubelskie (Roztoczański Park Narodowy, Poleski Park Narodowy, obszary nadbużańskie - Jabłeczna, Kodeń).

Posiadamy Polisę Odpowiedzialności Cywilnej, wystawioną przez AXA TUiR Polska S.A

Serwis korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.